Strona główna
Aktualności
Uczniowie klas 3f oraz 6d po raz kolejny aktywnie włączyli się w realizację zadań wyznaczonych przez Segregiusza – maskotkę Zakładu Utylizacji Odpadów w Siedlcach. Tegoroczna edycja konkursu zachęcała uczestników do kreatywnego spojrzenia na ekologię oraz odpowiedzialne gospodarowanie odpadami.
Wśród przygotowanych zadań znalazły się m.in. działania związane z wykorzystaniem materiałów recyklingowych do budowania miasta przyszłości, stworzenie gry ekologicznej oraz ułożenie własnej piosenki promującej troskę o środowisko. Nasi uczniowie wykazali się ogromnym zaangażowaniem, pomysłowością i wiedzą ekologiczną.
19 czerwca nasza hala sportowa zamieniła się w prawdziwą festiwalową scenę! Tego dnia odbył się długo wyczekiwany Pokaz Talentów, który dostarczył nam całej masy emocji, wzruszeń i przede wszystkim – ogromnej dawki podziwu dla niesamowitych pasji naszych uczniów.
Na scenie zaprezentowała się niezwykle różnorodna grupa artystów i sportowców. Mieliśmy okazję podziwiać wokalistów oraz zespół wokalny, którzy zachwycili publiczność swoimi głosami, solistów i zespoły taneczne, które porwały wszystkich energetyczną choreografią oraz młodych wirtuozów, dzięki którym hala wypełniła się pięknymi dźwiękami pianina oraz magicznym brzmieniem harfy.
17 czerwca 2026 r. uczniowie klas 1–3 wzięli udział w zajęciach „Ewakuacja z wojskiem”, prowadzonych przez żołnierzy w 18. Dywizji Zmechanizowanej w Siedlcach. Dzieci poznały najważniejsze zasady bezpieczeństwa i właściwego zachowania w sytuacjach zagrożenia.
Sygnały alarmowe
Uczniowie dowiedzieli się, jak brzmią sygnały ostrzegawcze i jak reagować na komunikaty alarmowe.
W dniu 15 czerwca 2026 r. uczniowie klasy VIIIA uczestniczyli w zajęciach terenowych, zorganizowanych przez Zarząd Okręgowy PZŁ w Siedlcach, na strzelnicy myśliwskiej w Balach. Spotkanie poświęcone było zagadnieniom związanym z bezpieczeństwem, nowoczesnymi technologiami, strzelectwem sportowym oraz odpowiedzialnością obywatelską.
Osiem wspaniałych lat, obfitujących w blask i cienie, sukcesy i porażki, ale przede wszystkim przepełnionych ogromem wspomnień. Tym akcentem nasi za chwilę już absolwenci, pożegnali mury szkolne uroczystym balem przypadającym na 12 czerwca 2026r. Oczom dyrekcji, rodziców, nauczycieli ukazał się majestatyczny polonez, który wycisnął na twarzach publiczności niejedną łzę. Następnie głos zabrała przewodnicząca Rady Rodziców p. Kinga Nowak.
Świetlica
- 15.06.2026 20:06
- "PORTRET MAMY"
Z okazji Dnia Matki odbył się konkurs plastyczno- techniczny pod tytułem "PORTRET MAMY". Konkurs skierowany był do uczniów klas 1-3. Zwycięzcami konkursu zostali :
1. miejsce Alicja Kamińska kl. 3b
2. miejsce Aleksander Soczyński kl. 1b
3. miejsce Marta Sysoewa kl. 3e
oraz trzy wyróżnienia:
a) Aniela Olszewska kl. 2a
b) Marcelina Paszkowska kl. 1b
c) Lena Kościesza kl. 2d
Zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

- więcej
Ostatnie artykuły
Biblioteka
- 30.09.2025 17:36
- Dzień Głośnego Czytania!
29 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania!
W wielu klasach zabrzmiały fragmenty książek czytane przez nauczycieli i uczniów. To wyjątkowe chwile, bo głośne czytanie nie tylko rozwija wyobraźnię i wzbogaca słownictwo, ale także uczy koncentracji i buduje więzi we wspólnym przeżywaniu literatury
Podczas akcji sięgaliśmy po publikacje ze zbiorów biblioteki szkolnej, a także po nowości zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Dzięki temu uczniowie mogli poznać wiele ciekawych i inspirujących tytułów.
Dzięki zaangażowaniu nauczycieli Dzień Głośnego Czytania był obchodzony w 25 oddziałach, a także podczas zajęć specjalistów, w szkolnej świetlicy oraz podczas wycieczki.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do wspólnego świętowania – razem pokazaliśmy, że książki naprawdę mają moc!








- więcej
Ostatnie artykuły
Pedagog blog
- 23.02.2026 20:18
- Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją
- więcej
Godziny dzwonków
Środa 24.06.2026Kalendarz
- cze
- 10
- Spotkania z rodzicami – wywiadówki dla rodziców uczniów klas IV- VIII
- 10.06.
- Inne wydarzenie
- cze
- 11
- Bal klas VIII
- 11.06.
- Inne wydarzenie
- cze
- 15
- Zebranie zespołu dydaktyczno-wychowawczego
- 15.06.
- Inne wydarzenie
- cze
- 18
- Rada pedagogiczna – klasyfikacyjna
- 18.06.
- Inne wydarzenie
- cze
- 25
- Rada pedagogiczna – podsumowująca II półrocze
- 25.06.
- Inne wydarzenie
Galeria zdjęć
- brak danych
Nasze media społecznościowe
- liczba odwiedzin: 27313542









