Strona główna
Aktualności
19 czerwca nasza hala sportowa zamieniła się w prawdziwą festiwalową scenę! Tego dnia odbył się długo wyczekiwany Pokaz Talentów, który dostarczył nam całej masy emocji, wzruszeń i przede wszystkim – ogromnej dawki podziwu dla niesamowitych pasji naszych uczniów.
Na scenie zaprezentowała się niezwykle różnorodna grupa artystów i sportowców. Mieliśmy okazję podziwiać wokalistów oraz zespół wokalny, którzy zachwycili publiczność swoimi głosami, solistów i zespoły taneczne, które porwały wszystkich energetyczną choreografią oraz młodych wirtuozów, dzięki którym hala wypełniła się pięknymi dźwiękami pianina oraz magicznym brzmieniem harfy.
17 czerwca 2026 r. uczniowie klas 1–3 wzięli udział w zajęciach „Ewakuacja z wojskiem”, prowadzonych przez żołnierzy w 18. Dywizji Zmechanizowanej w Siedlcach. Dzieci poznały najważniejsze zasady bezpieczeństwa i właściwego zachowania w sytuacjach zagrożenia.
Sygnały alarmowe
Uczniowie dowiedzieli się, jak brzmią sygnały ostrzegawcze i jak reagować na komunikaty alarmowe.
W dniu 15 czerwca 2026 r. uczniowie klasy VIIIA uczestniczyli w zajęciach terenowych, zorganizowanych przez Zarząd Okręgowy PZŁ w Siedlcach, na strzelnicy myśliwskiej w Balach. Spotkanie poświęcone było zagadnieniom związanym z bezpieczeństwem, nowoczesnymi technologiami, strzelectwem sportowym oraz odpowiedzialnością obywatelską.
Osiem wspaniałych lat, obfitujących w blask i cienie, sukcesy i porażki, ale przede wszystkim przepełnionych ogromem wspomnień. Tym akcentem nasi za chwilę już absolwenci, pożegnali mury szkolne uroczystym balem przypadającym na 12 czerwca 2026r. Oczom dyrekcji, rodziców, nauczycieli ukazał się majestatyczny polonez, który wycisnął na twarzach publiczności niejedną łzę. Następnie głos zabrała przewodnicząca Rady Rodziców p. Kinga Nowak.
Uczniowie klas 6d i 8c wraz z wychowawcami wybrali się na Zieloną Szkołę do ośrodka, położonego nad malowniczym Jeziorem Serwy. Był to wyjątkowy czas pełen integracji, aktywnego wypoczynku oraz niezapomnianych przygód.Podczas pobytu uczestnicy mieli okazję korzystać z wielu atrakcji wodnych. Pływali kajakami bezburtowymi, canoe oraz łódkami, podziwiając piękno okolicznej przyrody. Nie zabrakło również zajęć sportowych i rekreacyjnych. Uczniowie sprawdzali swoje umiejętności podczas strzelania z łuku, brali udział w grach zespołowych oraz strategicznych, ucząc się współpracy, odpowiedzialności i zdrowej rywalizacji.
Biblioteka
- 16.02.2026 09:39
- Akcja czytelnicza „Zaczytaj się na ferie”
Z radością ogłaszamy wyniki akcji czytelniczej pod hasłem „Zaczytaj się na ferie”.
Zadaniem uczestników było wykonanie plakatu promującego książkę przeczytaną
w czasie ferii zimowych.
Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w naszym konkursie plastycznym!
Wasze prace są pełne kolorów, wyobraźni i miłości do czytania. Bardzo nas cieszy, że ferie
spędzacie kreatywnie, a książka jest Waszym przyjacielem.
Laureaci konkursu:
1. Bella Wielgosz kl.1e
2. Antonina Mikołajczuk kl.3d
3. Karolina Barczak kl.1a
4. Paulina Borkowska kl.3e
5. Zuzanna Kaniewska kl.5c
6. Bartosz Nieścioruk kl.6e
Gratulujemy zwycięzcom !

- więcej
Ostatnie artykuły
Pedagog blog
- 23.02.2026 20:18
- Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją
- więcej
Godziny dzwonków
Wtorek 23.06.2026Kalendarz
- cze
- 10
- Spotkania z rodzicami – wywiadówki dla rodziców uczniów klas IV- VIII
- 10.06.
- Inne wydarzenie
- cze
- 11
- Bal klas VIII
- 11.06.
- Inne wydarzenie
- cze
- 15
- Zebranie zespołu dydaktyczno-wychowawczego
- 15.06.
- Inne wydarzenie
- cze
- 18
- Rada pedagogiczna – klasyfikacyjna
- 18.06.
- Inne wydarzenie
- cze
- 25
- Rada pedagogiczna – podsumowująca II półrocze
- 25.06.
- Inne wydarzenie
Galeria zdjęć
- brak danych
Nasze media społecznościowe
- liczba odwiedzin: 27306514

