Strona główna
Aktualności
Uczniowie klas 3f oraz 6d po raz kolejny aktywnie włączyli się w realizację zadań wyznaczonych przez Segregiusza – maskotkę Zakładu Utylizacji Odpadów w Siedlcach. Tegoroczna edycja konkursu zachęcała uczestników do kreatywnego spojrzenia na ekologię oraz odpowiedzialne gospodarowanie odpadami.
Wśród przygotowanych zadań znalazły się m.in. działania związane z wykorzystaniem materiałów recyklingowych do budowania miasta przyszłości, stworzenie gry ekologicznej oraz ułożenie własnej piosenki promującej troskę o środowisko. Nasi uczniowie wykazali się ogromnym zaangażowaniem, pomysłowością i wiedzą ekologiczną.
19 czerwca nasza hala sportowa zamieniła się w prawdziwą festiwalową scenę! Tego dnia odbył się długo wyczekiwany Pokaz Talentów, który dostarczył nam całej masy emocji, wzruszeń i przede wszystkim – ogromnej dawki podziwu dla niesamowitych pasji naszych uczniów.
Na scenie zaprezentowała się niezwykle różnorodna grupa artystów i sportowców. Mieliśmy okazję podziwiać wokalistów oraz zespół wokalny, którzy zachwycili publiczność swoimi głosami, solistów i zespoły taneczne, które porwały wszystkich energetyczną choreografią oraz młodych wirtuozów, dzięki którym hala wypełniła się pięknymi dźwiękami pianina oraz magicznym brzmieniem harfy.
17 czerwca 2026 r. uczniowie klas 1–3 wzięli udział w zajęciach „Ewakuacja z wojskiem”, prowadzonych przez żołnierzy w 18. Dywizji Zmechanizowanej w Siedlcach. Dzieci poznały najważniejsze zasady bezpieczeństwa i właściwego zachowania w sytuacjach zagrożenia.
Sygnały alarmowe
Uczniowie dowiedzieli się, jak brzmią sygnały ostrzegawcze i jak reagować na komunikaty alarmowe.
W dniu 15 czerwca 2026 r. uczniowie klasy VIIIA uczestniczyli w zajęciach terenowych, zorganizowanych przez Zarząd Okręgowy PZŁ w Siedlcach, na strzelnicy myśliwskiej w Balach. Spotkanie poświęcone było zagadnieniom związanym z bezpieczeństwem, nowoczesnymi technologiami, strzelectwem sportowym oraz odpowiedzialnością obywatelską.
Osiem wspaniałych lat, obfitujących w blask i cienie, sukcesy i porażki, ale przede wszystkim przepełnionych ogromem wspomnień. Tym akcentem nasi za chwilę już absolwenci, pożegnali mury szkolne uroczystym balem przypadającym na 12 czerwca 2026r. Oczom dyrekcji, rodziców, nauczycieli ukazał się majestatyczny polonez, który wycisnął na twarzach publiczności niejedną łzę. Następnie głos zabrała przewodnicząca Rady Rodziców p. Kinga Nowak.
Samorząd Uczniowski
- 12.09.2025 17:20
- Samorząd Uczniowski wkracza do akcji!
Za nami pierwsze, owocne spotkanie Samorządu Uczniowskiego, podczas którego zaplanowaliśmy wiele ciekawych wydarzeń na wrzesień! Przygotujcie się na miesiąc pełen wrażeń, a w kalendarzu zaznaczcie sobie te daty:
-
15 września (poniedziałek): To ostateczny termin na zgłoszenie list kandydatów na Przewodniczącego Szkoły. Jeśli marzy Ci się liderowanie Samorządowi, to ostatni dzwonek!
-
17 września (środa): Samorząd Uczniowski spotyka się ponownie, aby omówić kolejne etapy naszych działań.
-
19 września (piątek): Do tego dnia należy przygotować i przekazać plakaty wyborcze, które pomogą kandydatom w kampanii. Tego samego dnia odbędzie się też Dzień Emotikona - nasze pierwsze wyzwanie w ramach akcji „Zgrana Klasa”. Liczymy na Waszą kreatywność!
-
29 września: Wielki dzień! Przeprowadzimy wybory Przewodniczącego Szkoły. Wasz głos ma znaczenie!
-
30 września: Na koniec miesiąca zapraszamy na dyskotekę z okazji Dnia Chłopaka. Będzie to świetna okazja, żeby wspólnie się pobawić.
Zachęcamy Was do aktywnego uczestnictwa w życiu szkoły, dzielenia się swoimi pomysłami i angażowania się w inicjatywy Samorządu. Razem możemy sprawić, że nasza szkoła stanie się jeszcze lepszym miejscem!
-
- Czytaj więcej
Ostatnie artykuły
Świetlica
- 15.06.2026 20:06
- "PORTRET MAMY"
Z okazji Dnia Matki odbył się konkurs plastyczno- techniczny pod tytułem "PORTRET MAMY". Konkurs skierowany był do uczniów klas 1-3. Zwycięzcami konkursu zostali :
1. miejsce Alicja Kamińska kl. 3b
2. miejsce Aleksander Soczyński kl. 1b
3. miejsce Marta Sysoewa kl. 3e
oraz trzy wyróżnienia:
a) Aniela Olszewska kl. 2a
b) Marcelina Paszkowska kl. 1b
c) Lena Kościesza kl. 2d
Zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

- więcej
Ostatnie artykuły
Pedagog blog
- 23.02.2026 20:18
- Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją
- więcej
Godziny dzwonków
Środa 24.06.2026Kalendarz
- cze
- 10
- Spotkania z rodzicami – wywiadówki dla rodziców uczniów klas IV- VIII
- 10.06.
- Inne wydarzenie
- cze
- 11
- Bal klas VIII
- 11.06.
- Inne wydarzenie
- cze
- 15
- Zebranie zespołu dydaktyczno-wychowawczego
- 15.06.
- Inne wydarzenie
- cze
- 18
- Rada pedagogiczna – klasyfikacyjna
- 18.06.
- Inne wydarzenie
- cze
- 25
- Rada pedagogiczna – podsumowująca II półrocze
- 25.06.
- Inne wydarzenie
Galeria zdjęć
- brak danych
Nasze media społecznościowe
- liczba odwiedzin: 27372846

