Strona główna

    • Witamy na naszej stronie
    • Aktualności

        • Sukcesy naszych uczniów w ekologicznych wyzwaniach Segregiusza
          • Uczniowie klas 3f oraz 6d po raz kolejny aktywnie włączyli się w realizację zadań wyznaczonych przez Segregiusza – maskotkę Zakładu Utylizacji Odpadów w Siedlcach. Tegoroczna edycja konkursu zachęcała uczestników do kreatywnego spojrzenia na ekologię oraz odpowiedzialne gospodarowanie odpadami.

            Wśród przygotowanych zadań znalazły się m.in. działania związane z wykorzystaniem materiałów recyklingowych do budowania miasta przyszłości, stworzenie gry ekologicznej oraz ułożenie własnej piosenki promującej troskę o środowisko. Nasi uczniowie wykazali się ogromnym zaangażowaniem, pomysłowością i wiedzą ekologiczną.

        • Święto kreatywności, czyli Szkolny Pokaz Talentów!
          • 19 czerwca nasza hala sportowa zamieniła się w prawdziwą festiwalową scenę! Tego dnia odbył się długo wyczekiwany Pokaz Talentów, który dostarczył nam całej masy emocji, wzruszeń i przede wszystkim – ogromnej dawki podziwu dla niesamowitych pasji naszych uczniów.

            Na scenie zaprezentowała się niezwykle różnorodna grupa artystów i sportowców. Mieliśmy okazję podziwiać wokalistów oraz zespół wokalny, którzy zachwycili publiczność swoimi głosami, solistów i zespoły taneczne, które porwały wszystkich energetyczną choreografią oraz młodych wirtuozów, dzięki którym hala wypełniła się pięknymi dźwiękami pianina oraz magicznym brzmieniem harfy.

        • Ewakuacja z wojskiem w klasach 1–3
          • 17 czerwca 2026 r. uczniowie klas 1–3 wzięli udział w zajęciach „Ewakuacja z wojskiem”, prowadzonych przez żołnierzy w 18. Dywizji Zmechanizowanej w Siedlcach. Dzieci poznały najważniejsze zasady bezpieczeństwa i właściwego zachowania w sytuacjach zagrożenia.

            Sygnały alarmowe

            Uczniowie dowiedzieli się, jak brzmią sygnały ostrzegawcze i jak reagować na komunikaty alarmowe.

        • Lekcja bezpieczeństwa, odpowiedzialności i nowoczesnych technologii na strzelnicy w Balach
          • W dniu 15 czerwca 2026 r. uczniowie klasy VIIIA uczestniczyli w zajęciach terenowych, zorganizowanych przez Zarząd Okręgowy PZŁ w Siedlcach, na strzelnicy myśliwskiej w Balach. Spotkanie poświęcone było zagadnieniom związanym z bezpieczeństwem, nowoczesnymi technologiami, strzelectwem sportowym oraz odpowiedzialnością obywatelską.

        • Szampańska zabawa
          • Osiem wspaniałych lat, obfitujących w blask i cienie, sukcesy i porażki, ale przede wszystkim przepełnionych ogromem wspomnień. Tym akcentem nasi za chwilę już absolwenci, pożegnali mury szkolne uroczystym balem przypadającym na 12 czerwca 2026r. Oczom dyrekcji, rodziców, nauczycieli ukazał się majestatyczny polonez, który wycisnął na twarzach publiczności niejedną łzę. Następnie głos zabrała przewodnicząca Rady Rodziców p. Kinga Nowak.

      • Samorząd Uczniowski
        • Samorząd Uczniowski

        • 12.03.2026 19:45
        • Dzień Kobiet
        • Z okazji Dnia Kobiet w naszej szkole odbyło się miłe spotkanie zorganizowane przez świetlicę szkolną we współpracy z Samorządem Uczniowskim. Był to dzień pełen uśmiechu, życzliwości i drobnych niespodzianek.

          Dziewczynki uczęszczające na świetlicę otrzymały drobne upominki w postaci portfeli. Dodatkowo przygotowano atrakcje takie jak malowanie paznokci oraz wykonywanie tatuaży, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.

          Uroczystość uświetnił występ szkolnego zespołu „Ósemeczka” pod kierunkiem pani Anny Gregor-Mitury. Występ został bardzo ciepło przyjęty przez uczestników spotkania.

          Miłym akcentem było również wręczenie przez chłopców własnoręcznie wykonanych kwiatów wszystkim Paniom pracującym w szkole. Chłopcy z Samorządu Uczniowskiego rozdawali także karteczki z miłymi słowami i życzeniami, które wywołały wiele uśmiechów. świetlicę szkolną we współpracy z Samorządem Uczniowskim. Był to dzień pełen uśmiechu, życzliwości i drobnych niespodzianek.

          Obchody Dnia Kobiet przebiegły w serdecznej i radosnej atmosferze.

                  

        • Czytaj więcej
      • Świetlica
        • Świetlica

        • 15.06.2026 20:03
        • Przygotowania do Świąt Wielkanocnych
        • W świetlicy szkolnej trwają radosne przygotowania do Świąt Wielkanocnych. W ostatnim czasie odbyły się różnorodne zajęcia i warsztaty, które wprowadziły uczniów w świąteczny nastrój.

          Młodsze dzieci z zaangażowaniem siały owies wielkanocny, ucząc się przy tym podstaw pielęgnacji roślin. Każde dziecko samodzielnie ozdabiało kubeczki, w których wysiewało owies, tworząc piękne i kolorowe dekoracje.

          Starsze dzieci przygotowały urocze króliczki wielkanocne, owijając je włóczką. Wykonały też palmy wielkanocne. Praca ta wymagała cierpliwości i dokładności, a efekty były naprawdę imponujące.

          Wspólne działania pozwoliły uczniom rozwijać zdolności manualne, kreatywność, a także lepiej poznać polskie tradycje świąteczne.

                

        • więcej
    • Nagłówek

      • Laboratoria Przyszłości
      • LEPSZA SZKOŁA
      • Instaling
      • Edu Page
      • INTEL
    • Godziny dzwonków

      Środa 24.06.2026
    • Partnerzy

        • DZIENNIK ELEKTRONICZNY
        • Szkolna chmura Google Workspace
        • ORGAN PROWADZĄCY MIASTO SIEDLCE
        • Kuratorium Oświaty w Warszawie
        • Innowacyjna Szkoła Google
    • Biuletyn informacji publicznej
    • Galeria zdjęć

      • brak danych
    • Nasze media społecznościowe

    • liczba odwiedzin: 27375623