Strona główna

    • Witamy na naszej stronie
    • Aktualności

        • Sukcesy naszych uczniów w ekologicznych wyzwaniach Segregiusza
          • Uczniowie klas 3f oraz 6d po raz kolejny aktywnie włączyli się w realizację zadań wyznaczonych przez Segregiusza – maskotkę Zakładu Utylizacji Odpadów w Siedlcach. Tegoroczna edycja konkursu zachęcała uczestników do kreatywnego spojrzenia na ekologię oraz odpowiedzialne gospodarowanie odpadami.

            Wśród przygotowanych zadań znalazły się m.in. działania związane z wykorzystaniem materiałów recyklingowych do budowania miasta przyszłości, stworzenie gry ekologicznej oraz ułożenie własnej piosenki promującej troskę o środowisko. Nasi uczniowie wykazali się ogromnym zaangażowaniem, pomysłowością i wiedzą ekologiczną.

        • Święto kreatywności, czyli Szkolny Pokaz Talentów!
          • 19 czerwca nasza hala sportowa zamieniła się w prawdziwą festiwalową scenę! Tego dnia odbył się długo wyczekiwany Pokaz Talentów, który dostarczył nam całej masy emocji, wzruszeń i przede wszystkim – ogromnej dawki podziwu dla niesamowitych pasji naszych uczniów.

            Na scenie zaprezentowała się niezwykle różnorodna grupa artystów i sportowców. Mieliśmy okazję podziwiać wokalistów oraz zespół wokalny, którzy zachwycili publiczność swoimi głosami, solistów i zespoły taneczne, które porwały wszystkich energetyczną choreografią oraz młodych wirtuozów, dzięki którym hala wypełniła się pięknymi dźwiękami pianina oraz magicznym brzmieniem harfy.

        • Ewakuacja z wojskiem w klasach 1–3
          • 17 czerwca 2026 r. uczniowie klas 1–3 wzięli udział w zajęciach „Ewakuacja z wojskiem”, prowadzonych przez żołnierzy w 18. Dywizji Zmechanizowanej w Siedlcach. Dzieci poznały najważniejsze zasady bezpieczeństwa i właściwego zachowania w sytuacjach zagrożenia.

            Sygnały alarmowe

            Uczniowie dowiedzieli się, jak brzmią sygnały ostrzegawcze i jak reagować na komunikaty alarmowe.

        • Lekcja bezpieczeństwa, odpowiedzialności i nowoczesnych technologii na strzelnicy w Balach
          • W dniu 15 czerwca 2026 r. uczniowie klasy VIIIA uczestniczyli w zajęciach terenowych, zorganizowanych przez Zarząd Okręgowy PZŁ w Siedlcach, na strzelnicy myśliwskiej w Balach. Spotkanie poświęcone było zagadnieniom związanym z bezpieczeństwem, nowoczesnymi technologiami, strzelectwem sportowym oraz odpowiedzialnością obywatelską.

        • Szampańska zabawa
          • Osiem wspaniałych lat, obfitujących w blask i cienie, sukcesy i porażki, ale przede wszystkim przepełnionych ogromem wspomnień. Tym akcentem nasi za chwilę już absolwenci, pożegnali mury szkolne uroczystym balem przypadającym na 12 czerwca 2026r. Oczom dyrekcji, rodziców, nauczycieli ukazał się majestatyczny polonez, który wycisnął na twarzach publiczności niejedną łzę. Następnie głos zabrała przewodnicząca Rady Rodziców p. Kinga Nowak.

      • Świetlica
        • Świetlica

        • 17.02.2026 15:53
        • Warsztaty z szycia
        • W czasie zimowej aury i niskich temperatur na zewnątrz, w świetlicy zorganizowaliśmy warsztaty z szycia. Każde dziecko własnoręcznie wykonało jedną maskotkę, ucząc się pracy z igłą i nitką. Zajęcia były doskonałą okazją do ćwiczenia motoryki małej, koncentracji i cierpliwości. Wspólna praca sprzyjała integracji grupy i wzajemnej pomocy. Gotowe maskotki stały się powodem do dumy i radości dla każdego uczestnika, a warsztaty okazały się ciekawą i wartościową formą spędzenia czasu w świetlicy.

                   

        • więcej
      • Biblioteka
        • Biblioteka

        • 16.02.2026 09:39
        • Akcja czytelnicza „Zaczytaj się na ferie”

        • Z radością ogłaszamy wyniki akcji czytelniczej pod hasłem „Zaczytaj się na ferie”.
          Zadaniem uczestników było wykonanie plakatu promującego książkę przeczytaną
          w czasie ferii zimowych.
          Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w naszym konkursie plastycznym!
          Wasze prace są pełne kolorów, wyobraźni i miłości do czytania. Bardzo nas cieszy, że ferie
          spędzacie kreatywnie, a książka jest Waszym przyjacielem.
          Laureaci konkursu:
          1. Bella Wielgosz kl.1e
          2. Antonina Mikołajczuk kl.3d
          3. Karolina Barczak kl.1a
          4. Paulina Borkowska kl.3e
          5. Zuzanna Kaniewska kl.5c
          6. Bartosz Nieścioruk kl.6e
          Gratulujemy zwycięzcom !

               

        • więcej
    • Nagłówek

      • Laboratoria Przyszłości
      • LEPSZA SZKOŁA
      • Instaling
      • Edu Page
      • INTEL
    • Godziny dzwonków

      Środa 24.06.2026
    • Partnerzy

        • DZIENNIK ELEKTRONICZNY
        • Szkolna chmura Google Workspace
        • ORGAN PROWADZĄCY MIASTO SIEDLCE
        • Kuratorium Oświaty w Warszawie
        • Innowacyjna Szkoła Google
    • Biuletyn informacji publicznej
    • Galeria zdjęć

      • brak danych
    • Nasze media społecznościowe

    • liczba odwiedzin: 27326816