Strona główna
Aktualności
W klasie 1b odbyła się lekcja przyrodniczo-językowa In the World of Bugs. Podczas zajęć uczniowie poznawali w języku angielskim nazwy części ciała owadów oraz etapy rozwoju motyla - od jaja, przez gąsienicę i poczwarkę, aż do postaci dorosłej.
Uczniowie mieli okazję obserwować motyle prezentowane w gablotach, a także obejrzeć z bliska gąsienice i poczwarki, zwracając uwagę na różnice w budowie oraz zmiany zachodzące podczas rozwoju. Zajęcia poprowadził p. Tomasz Paszkowski, który hobbystycznie zajmuje się motylami. Podzielił się z uczniami swoją pasją oraz ciekawostkami ze świata tych niezwykłych owadów. Spotkanie połączyło naukę języka angielskiego z bezpośrednim doświadczeniem przyrodniczym i rozwijaniem ciekawości poznawczej.
Z okazji Klasowego Dnia Rodziny uczniowie klasy 1c przygotowali dla swoich Rodziców wyjątkowe przedstawienie. Dzieci z wielkim zaangażowaniem prezentowały swoje talenty – śpiewały, tańczyły oraz recytowały wiersze, wywołując wiele wzruszeń i uśmiechów na twarzach zgromadzonych gości.
Na zakończenie uroczystości pierwszoklasiści wręczyli swoim Rodzicom własnoręcznie wykonane upominki, przygotowane z sercem i wdzięcznością za ich miłość, troskę i codzienne wsparcie.
W naszej szkole dzieją się rzeczy niezwykłe, ale to, co wydarzyło się podczas Maratonu Szydełkowego, przeszło najśmielsze oczekiwania! Uczniowie klas 1–7 zamienili się na kilka godzin w prawdziwych mistrzów dziewiarstwa. Sala wypełniła się kolorowymi włóczkami, a z pudełeczek wysypywały się różne akcesoria.
Podczas wydarzenia młodzi uczestnicy cierpliwie uczyli się kolejnych splotów, odkrywając, że szydełkowanie to nie tylko świetna zabawa, ale także trening koncentracji, kreatywności i wytrwałości. Powstały maskotki, stworki, torebki oraz pierwsze łańcuszki, bransoletki i piłeczki, a niektóre dzieła były tak oryginalne, że nawet ich autorzy nie byli do końca pewni, co stworzyli – ale wyglądały imponująco!
Nie zabrakło również przyjaznej atmosfery i wzajemnej pomocy. Bardziej doświadczeni „szydełkowi eksperci” chętnie wspierali kolegów i koleżanki, udowadniając, że włóczka naprawdę potra
Uczniowie klas 3f oraz 6d po raz kolejny aktywnie włączyli się w realizację zadań wyznaczonych przez Segregiusza – maskotkę Zakładu Utylizacji Odpadów w Siedlcach. Tegoroczna edycja konkursu zachęcała uczestników do kreatywnego spojrzenia na ekologię oraz odpowiedzialne gospodarowanie odpadami.
Wśród przygotowanych zadań znalazły się m.in. działania związane z wykorzystaniem materiałów recyklingowych do budowania miasta przyszłości, stworzenie gry ekologicznej oraz ułożenie własnej piosenki promującej troskę o środowisko. Nasi uczniowie wykazali się ogromnym zaangażowaniem, pomysłowością i wiedzą ekologiczną.
19 czerwca nasza hala sportowa zamieniła się w prawdziwą festiwalową scenę! Tego dnia odbył się długo wyczekiwany Pokaz Talentów, który dostarczył nam całej masy emocji, wzruszeń i przede wszystkim – ogromnej dawki podziwu dla niesamowitych pasji naszych uczniów.
Na scenie zaprezentowała się niezwykle różnorodna grupa artystów i sportowców. Mieliśmy okazję podziwiać wokalistów oraz zespół wokalny, którzy zachwycili publiczność swoimi głosami, solistów i zespoły taneczne, które porwały wszystkich energetyczną choreografią oraz młodych wirtuozów, dzięki którym hala wypełniła się pięknymi dźwiękami pianina oraz magicznym brzmieniem harfy.
Samorząd Uczniowski
- 22.09.2025 21:19
- ZGRANA KLASA- Dzień Emotikona
W naszej szkole obchodziliśmy Dzień Emotikona, który stał się doskonałą okazją do rozwijania kreatywności i wyobraźni uczniów. Dzieci z zaangażowaniem przygotowywały różne prace plastyczne - m. in. własnoręcznie wykonane maski oraz naklejki inspirowane popularnymi emotikonami.
Przygotowania do tego dnia połączyły dobrą zabawę z twórczym działaniem, a powstałe prace były pełne barw, pomysłów i uśmiechu. Był to cudowny początek naszego szkolnego projektu "Zgrana klasa". Z niecierpliwością czekamy na kolejne zadania...
Zdobyte punkty
1a 12
1b 12
1c 12
1d 12
1e 12
2a 12
2b 12
2c 12
2d 12
2e 12
3a 12
3b 12
3c 12
3d 12
3e 12
3f 12
4a 12
4b 12
4c -
4d 5
4e -
5a 9
5b 5
5c 2
5d -
6a 12
6b -
6c -
6d 12
6e 4
7a -
7b -
7c -
7d -
7e -
8a -
8b -
8c -
8d -
- Czytaj więcej
Ostatnie artykuły
Świetlica
- 13.03.2026 08:14
- Dzień Kobiet
Z okazji Dnia Kobiet w naszej szkole odbyło się miłe spotkanie zorganizowane przez świetlicę szkolną we współpracy z Samorządem Uczniowskim. Był to dzień pełen uśmiechu, życzliwości i drobnych niespodzianek.
Dziewczynki uczęszczające na świetlicę otrzymały drobne upominki w postaci portfeli. Dodatkowo przygotowano atrakcje takie jak malowanie paznokci oraz wykonywanie tatuaży, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.
Uroczystość uświetnił występ szkolnego zespołu „Ósemeczka” pod kierunkiem pani Anny Gregor-Mitury. Występ został bardzo ciepło przyjęty przez uczestników spotkania.
Miłym akcentem było również wręczenie przez chłopców własnoręcznie wykonanych kwiatów wszystkim Paniom pracującym w szkole. Chłopcy z Samorządu Uczniowskiego rozdawali także karteczki z miłymi słowami i życzeniami, które wywołały wiele uśmiechów. świetlicę szkolną we współpracy z Samorządem Uczniowskim. Był to dzień pełen uśmiechu, życzliwości i drobnych niespodzianek.
Obchody Dnia Kobiet przebiegły w serdecznej i radosnej atmosferze.



- więcej
Ostatnie artykuły
Pedagog blog
- 23.02.2026 20:18
- Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją
- więcej
Godziny dzwonków
Piątek 26.06.2026Kalendarz
- cze
- 10
- Spotkania z rodzicami – wywiadówki dla rodziców uczniów klas IV- VIII
- 10.06.
- Inne wydarzenie
- cze
- 11
- Bal klas VIII
- 11.06.
- Inne wydarzenie
- cze
- 15
- Zebranie zespołu dydaktyczno-wychowawczego
- 15.06.
- Inne wydarzenie
- cze
- 18
- Rada pedagogiczna – klasyfikacyjna
- 18.06.
- Inne wydarzenie
- cze
- 25
- Rada pedagogiczna – podsumowująca II półrocze
- 25.06.
- Inne wydarzenie
Galeria zdjęć
- brak danych
Nasze media społecznościowe
- liczba odwiedzin: 27761623



