Strona główna
Aktualności
Uczniowie klas 3f oraz 6d po raz kolejny aktywnie włączyli się w realizację zadań wyznaczonych przez Segregiusza – maskotkę Zakładu Utylizacji Odpadów w Siedlcach. Tegoroczna edycja konkursu zachęcała uczestników do kreatywnego spojrzenia na ekologię oraz odpowiedzialne gospodarowanie odpadami.
Wśród przygotowanych zadań znalazły się m.in. działania związane z wykorzystaniem materiałów recyklingowych do budowania miasta przyszłości, stworzenie gry ekologicznej oraz ułożenie własnej piosenki promującej troskę o środowisko. Nasi uczniowie wykazali się ogromnym zaangażowaniem, pomysłowością i wiedzą ekologiczną.
19 czerwca nasza hala sportowa zamieniła się w prawdziwą festiwalową scenę! Tego dnia odbył się długo wyczekiwany Pokaz Talentów, który dostarczył nam całej masy emocji, wzruszeń i przede wszystkim – ogromnej dawki podziwu dla niesamowitych pasji naszych uczniów.
Na scenie zaprezentowała się niezwykle różnorodna grupa artystów i sportowców. Mieliśmy okazję podziwiać wokalistów oraz zespół wokalny, którzy zachwycili publiczność swoimi głosami, solistów i zespoły taneczne, które porwały wszystkich energetyczną choreografią oraz młodych wirtuozów, dzięki którym hala wypełniła się pięknymi dźwiękami pianina oraz magicznym brzmieniem harfy.
17 czerwca 2026 r. uczniowie klas 1–3 wzięli udział w zajęciach „Ewakuacja z wojskiem”, prowadzonych przez żołnierzy w 18. Dywizji Zmechanizowanej w Siedlcach. Dzieci poznały najważniejsze zasady bezpieczeństwa i właściwego zachowania w sytuacjach zagrożenia.
Sygnały alarmowe
Uczniowie dowiedzieli się, jak brzmią sygnały ostrzegawcze i jak reagować na komunikaty alarmowe.
W dniu 15 czerwca 2026 r. uczniowie klasy VIIIA uczestniczyli w zajęciach terenowych, zorganizowanych przez Zarząd Okręgowy PZŁ w Siedlcach, na strzelnicy myśliwskiej w Balach. Spotkanie poświęcone było zagadnieniom związanym z bezpieczeństwem, nowoczesnymi technologiami, strzelectwem sportowym oraz odpowiedzialnością obywatelską.
Osiem wspaniałych lat, obfitujących w blask i cienie, sukcesy i porażki, ale przede wszystkim przepełnionych ogromem wspomnień. Tym akcentem nasi za chwilę już absolwenci, pożegnali mury szkolne uroczystym balem przypadającym na 12 czerwca 2026r. Oczom dyrekcji, rodziców, nauczycieli ukazał się majestatyczny polonez, który wycisnął na twarzach publiczności niejedną łzę. Następnie głos zabrała przewodnicząca Rady Rodziców p. Kinga Nowak.
Samorząd Uczniowski
- 20.02.2026 10:51
- Zgrana klasa- luty
W miniony czwartek, 12 lutego nasza szkoła tętniła życiem, kolorami i pozytywną energią! Połączyliśmy zabawawę podcczas balu z kreatywnym wyzwaniem karnawałowym w ramach akcji „Zgrana klasa”.
Najmłodsi zaprezentowali przepiękne, błyszczące maski, które stały się hitem podczas balu karnawałowego. Sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwy korowód fantastycznych postaci!
Starsi uczniowie również nie zawiedli. Wielu z nich przygotowało autorskie maski, wykazując się dużą pomysłowością. Dodatkowym atutem dla zaangażowanych był zasłużony " dzień bez pytania" , który osłodził trudy nauki.
Oto punktacja:
1a - 12 pkt
1b - 12 pkt
1c - 12 pkt
1d - 12 pkt
1e - 12 pkt
2a - 12 pkt
2b - 12 pkt
2c - 12 pkt
2d - 12 pkt
2e - 12 pkt
3a - 12 pkt
3b - 12 pkt
3c - 12 pkt
3d - 12 pkt
3e - 12 pkt
3f - 12 pkt
4a - 9 pkt
4b - 10 pkt
4c - 6 pkt
4d - 1 pkt
4e - 0 pkt
5a - 1 pkt
5b - 3 pkt
5c - 5 pkt
5d - 6 pkt
6a - 12 pkt
6b - 7 pkt
6c - 0 pkt
6d - 12 pkt
6e - 0 pkt
7a - 0 pkt
7b - 0 pkt
7c - 0 pkt
7d - 0 pkt
7e - 0 pkt
8a - 0 pkt
8b - 0 pkt
8c - 0 pkt
8d - 0 pktDziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspólną zabawę. Dzięki Wam ten dzień był naprawdę wyjątkowy!
Zdjęcia z lutego na końcu galerii.
- Czytaj więcej
Ostatnie artykuły
Świetlica
- 15.06.2026 20:06
- "PORTRET MAMY"
Z okazji Dnia Matki odbył się konkurs plastyczno- techniczny pod tytułem "PORTRET MAMY". Konkurs skierowany był do uczniów klas 1-3. Zwycięzcami konkursu zostali :
1. miejsce Alicja Kamińska kl. 3b
2. miejsce Aleksander Soczyński kl. 1b
3. miejsce Marta Sysoewa kl. 3e
oraz trzy wyróżnienia:
a) Aniela Olszewska kl. 2a
b) Marcelina Paszkowska kl. 1b
c) Lena Kościesza kl. 2d
Zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

- więcej
Ostatnie artykuły
Pedagog blog
- 23.02.2026 20:18
- Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją
- więcej
Godziny dzwonków
Środa 24.06.2026Kalendarz
- cze
- 10
- Spotkania z rodzicami – wywiadówki dla rodziców uczniów klas IV- VIII
- 10.06.
- Inne wydarzenie
- cze
- 11
- Bal klas VIII
- 11.06.
- Inne wydarzenie
- cze
- 15
- Zebranie zespołu dydaktyczno-wychowawczego
- 15.06.
- Inne wydarzenie
- cze
- 18
- Rada pedagogiczna – klasyfikacyjna
- 18.06.
- Inne wydarzenie
- cze
- 25
- Rada pedagogiczna – podsumowująca II półrocze
- 25.06.
- Inne wydarzenie
Galeria zdjęć
- brak danych
Nasze media społecznościowe
- liczba odwiedzin: 27313613

