Strona główna

    • Witamy na naszej stronie
    • Aktualności

        • Ewakuacja z wojskiem w klasach 1–3
          • 17 czerwca 2026 r. uczniowie klas 1–3 wzięli udział w zajęciach „Ewakuacja z wojskiem”, prowadzonych przez żołnierzy w 18. Dywizji Zmechanizowanej w Siedlcach. Dzieci poznały najważniejsze zasady bezpieczeństwa i właściwego zachowania w sytuacjach zagrożenia.

            Sygnały alarmowe

            Uczniowie dowiedzieli się, jak brzmią sygnały ostrzegawcze i jak reagować na komunikaty alarmowe.

        • Lekcja bezpieczeństwa, odpowiedzialności i nowoczesnych technologii na strzelnicy w Balach
          • W dniu 15 czerwca 2026 r. uczniowie klasy VIIIA uczestniczyli w zajęciach terenowych, zorganizowanych przez Zarząd Okręgowy PZŁ w Siedlcach, na strzelnicy myśliwskiej w Balach. Spotkanie poświęcone było zagadnieniom związanym z bezpieczeństwem, nowoczesnymi technologiami, strzelectwem sportowym oraz odpowiedzialnością obywatelską.

        • Szampańska zabawa
          • Osiem wspaniałych lat, obfitujących w blask i cienie, sukcesy i porażki, ale przede wszystkim przepełnionych ogromem wspomnień. Tym akcentem nasi za chwilę już absolwenci, pożegnali mury szkolne uroczystym balem przypadającym na 12 czerwca 2026r. Oczom dyrekcji, rodziców, nauczycieli ukazał się majestatyczny polonez, który wycisnął na twarzach publiczności niejedną łzę. Następnie głos zabrała przewodnicząca Rady Rodziców p. Kinga Nowak.

          • Uczniowie klas 6d i 8c wraz z wychowawcami wybrali się na Zieloną Szkołę do ośrodka, położonego nad malowniczym Jeziorem Serwy. Był to wyjątkowy czas pełen integracji, aktywnego wypoczynku oraz niezapomnianych przygód.Podczas pobytu uczestnicy mieli okazję korzystać z wielu atrakcji wodnych. Pływali kajakami bezburtowymi, canoe oraz łódkami, podziwiając piękno okolicznej przyrody. Nie zabrakło również zajęć sportowych i rekreacyjnych. Uczniowie sprawdzali swoje umiejętności podczas strzelania z łuku, brali udział w grach zespołowych oraz strategicznych, ucząc się współpracy, odpowiedzialności i zdrowej rywalizacji.

        • LEGO - nauka przez działanie
          • W ramach programu Laboratoria Przyszłości uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w lekcjach z wykorzystaniem klocków Lego, które pozwalają na rozwijanie wielu ważnych kompetencji.

            Podczas zajęć dzieci projektowały i budowały różnorodne konstrukcje, ucząc się przy tym kreatywnego myślenia, planowania oraz wytrwałości w dążeniu do celu. Tworzenie modeli wymagało dokładności, koncentracji i umiejętności analizowania kolejnych etapów pracy. Uczniowie poznawali zasady działania prostych mechanizmów, czujników i silników, a następnie programowali swoje konstrukcje tak, aby wykonywały określone działania.

    • Nagłówek

      • Laboratoria Przyszłości
      • LEPSZA SZKOŁA
      • Instaling
      • Edu Page
      • INTEL
    • Godziny dzwonków

      Poniedziałek 22.06.2026
    • Partnerzy

        • DZIENNIK ELEKTRONICZNY
        • Szkolna chmura Google Workspace
        • ORGAN PROWADZĄCY MIASTO SIEDLCE
        • Kuratorium Oświaty w Warszawie
        • Innowacyjna Szkoła Google
    • Biuletyn informacji publicznej
    • Galeria zdjęć

      • brak danych
    • Nasze media społecznościowe

    • liczba odwiedzin: 26970101